Z radością informujemy, że nasza uczennica Barbara Jędruch z klasy VII odniosła sukces w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta.
W kategorii Adept (kl. VII-VIII) uzyskała II miejsce w kraju otrzymując dyplom laureata oraz atrakcyjną nagrodę rzeczową (smartwatch).
Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Eko-Planeta gratulujemy szerokiej ekologicznej wiedzy! Życzymy Wam niegasnącego zapału w rozwijaniu biologicznych pasji i czekamy na kolejne sukcesy!
