W dniu 19 maja br. w Rzędowie odbyło się podsumowanie konkursu ekologicznego „EKO-skarbonka”, przygotowanego przez Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w ramach projektu „Edukacja ekologiczna prowadzona przez ZGOK – warsztaty, konkursy”, współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
Konkurs skierowany był do uczniów klas I–III szkół podstawowych. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać pomysłową skarbonkę z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Celem konkursu jest promowanie postaw proekologicznych oraz zwiększanie świadomości dzieci w zakresie ponownego wykorzystania surowców i dbałości o środowisko naturalne.Z wielka radością informujemy, że wyróżnienie w konkursie zdobył uczeń klasy III naszej szkoły – Jakub Legieck.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania kreatywności.

