Inauguracja roku szkolnego
2018-09-06 08:20:35


Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 3 września 2018 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2018/2019.


Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9:00 Mszą Świętą w kościele parafialnym w Ratajach Słupskich. O godzinie 10:00 wszyscy spotkali się na apelu w hali sportowej SP. Na początku wprowadzone zostały sztandary szkół: podstawowej  i gimnazjalnej oraz odśpiewany hymn państwowy. Dyrektor Szkoły, p. Krzysztof Eliasz, serdecznie powitał wszystkich uczniów – w szczególności tych, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły oraz rodziców i Grono Pedagogiczne. Samych sukcesów, nawiązywania relacji koleżeńskich, radości ze zdobywania wiedzy życzył uczennicom i uczniom, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci. Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

1102.jpg 

1101.jpg 

1100.jpg 


http://sprataje.tbu.pl/printnews.php?id=303