Szkoła Podstawowa w Ratajach Słupskich

Wtorek, 21 maja 2019, Do końca roku 224 dni Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

http://sprataje.tbu.pl

Wiadomosci

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dodane: demo Data: 2019-02-17 11:34:24 (czytane: 172)  Wersja do druku

Dnia 1 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej w Ratajach Słupskich odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli zaproszeni goście.

To miłe spotkanie rozpoczął Pan Dyrektor Krzysztof Eliasz, który serdecznie powitał zgromadzonych na sali gimnastycznej gości i zaprosił do obejrzenia przedstawienia.

Przedszkolaki pod kierunkiem swoich pań wychowawczyń przygotowały przepiękny program artystyczny pt. „O Babci i Dziadku słów kilka”. W przedstawieniu wzięły także udział klasy I-III. W pierwszej części programu dzieci śpiewały wzruszające piosenki oraz recytowały wiersze, natomiast w drugiej części - wnuki odgrywały humorystyczne scenki, gdzie wystąpiła Babcia, w rolę której wcieliła się Gabriela Kuźnia z kl. ,,0a” oraz Dziadek, którego zagrał Maciej Stachowiak z klasy ,,0b”. Znajomość babci i dziadka została przedstawiona w humorystyczny sposób – od kłótni o łopatkę w piaskownicy do dnia ślubu. Wszyscy mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście z uśmiechem na twarzy odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami.

Na koniec wszyscy zaśpiewali tradycyjne sto lat!  Po występie dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom upominki i laurki. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Karolina Major

r1.JPG  

r2.JPG

r3.JPG

 

 

 

 

 


 

 


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Pilne !

  Kalendarz ważnych wydarzeń

  Ogłoszenia

  Artykuły

  Wróć do góry