Szkoła Podstawowa w Ratajach Słupskich

Czwartek, 21 marca 2019, Do końca roku 285 dni Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira

http://sprataje.tbu.pl

Wiadomosci

Świąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w Ratajach Słupskich

Dodane: demo Data: 2019-01-05 18:26:12 (czytane: 127)  Wersja do druku

W piątek 15 grudnia odbył się w naszej szkole Świąteczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w Ratajach Słupskich.

Do udziału przystąpiło sześć drużyn z klas VII, VIII i III Gimnazjalnych reprezentujących szkoły podstawowe z Solca-Zdroju, Wójczy, Łubnic, Szczucina i Rataj Słupskich (dwie drużyny). Przybyłych gości przywitała i turniej uroczyście rozpoczęła wicedyrektor szkoły Pani Natalia Koper.

Zebrane drużyny rozlosowane zostały na dwie grupy w których rozegrano mecze systemem każdy z każdym.
Grupa A
1. Rataje I
2. Szczucin
3. Łubnice

Wyniki rywalizacji:
Rataje I - Szczucin  2 : 1
Szczucin - Łubnice  4 : 1
Rataje I - Łubnice  0 : 1

I miejsce - Szczucin
II miejsce - Rataje I
III miejsce - Łubnice

Grupa B
1. Solec-Zdrój
2. Wójcza
3. Rataje II  

Wyniki rywalizacji:
Rataje II - Wójcza 5 : 0
Rataje II - Solec- Zdrój 4 : 1
Solec- Zdrój - Wójcza 4 : 0

I miejsce - Rataje II
II miejsce - Solec-Zdrój
III miejsce - Wójcza

Po fazie grupowej dwa najlepsze zespoły z grupy A zagrały z dwoma najlepszymi zespołami z grupy B ( A1-B2 i A2- B1) o wejście do finału.

Rataje I - Rataje II 1 : 1 ( w rzutach karnych 2 : 1)
Szczucin - Solec-Zdrój 1 : 2

Mecz o III miejsce
Rataje II - Szczucin 2 : 1

Mecz o I miejsce
Rataje I - Solec-Zdrój 0 : 1

Końcowe wyniki rywalizacji:
I m. - SP. Solec- Zdrój
II m. - SP. Rataje I
III m. - SP Rataje II
IV m. - SP Szczucin
V m. - SP Łubnice
V m. - SP Wójcza

Na zakończenie zaciętej rywalizacji Pani Natalia Koper pogratulowała zaangażowania i wręczyła wszystkim drużynom pamiątkowe dyplomy a zespołom które zajęły trzy pierwsze miejsca wręczyła puchary.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Pani Dyrektor złożyła również życzenia wszelkiej pomyślności na ten czas.

Skład drużyn z Rataj które zajęły medalowe miejsca:

Drużyna I: Mateusz Wolański, Maksymilian Korczak, Dawid Śmistek, Kamil Żyła,  Wojciech Surdel, Klaudiusz Żyła, Jakub Juszczyk, Kacper Czaplak, Bartosz Nowakowski.

Drużyna II: Jakub Czekaj, Filip Kołodziej, Mateusz Malinowski, Konrad Polański, Szymon Węgliński, Dawid Nizioł, Mierzwiński Jacek, Tomasz Warzecha, Paweł Jaskowski.



Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
  • [email]nazwa@domena.pl[/email]
  • [url]www.strona.pl[/url]
  • [b]pogrubiony[/b]
  •  

    Pilne !

    Kalendarz ważnych wydarzeń

    Ogłoszenia

    Artykuły

    Wróć do góry