Szkoła Podstawowa w Ratajach Słupskich

Wtorek, 19 lutego 2019, Do końca roku 315 dni Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

http://sprataje.tbu.pl

Wiadomosci

Inauguracja roku szkolnego

Dodane: demo Data: 2018-09-06 08:20:35 (czytane: 209)  Wersja do druku

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 3 września 2018 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2018/2019.

Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9:00 Mszą Świętą w kościele parafialnym w Ratajach Słupskich. O godzinie 10:00 wszyscy spotkali się na apelu w hali sportowej SP. Na początku wprowadzone zostały sztandary szkół: podstawowej  i gimnazjalnej oraz odśpiewany hymn państwowy. Dyrektor Szkoły, p. Krzysztof Eliasz, serdecznie powitał wszystkich uczniów – w szczególności tych, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły oraz rodziców i Grono Pedagogiczne. Samych sukcesów, nawiązywania relacji koleżeńskich, radości ze zdobywania wiedzy życzył uczennicom i uczniom, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci. Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.
Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

1102.jpg 

1101.jpg 

1100.jpg 


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Pilne !

  Kalendarz ważnych wydarzeń

  Ogłoszenia

  Artykuły

  Wróć do góry