Szkoła Podstawowa w Ratajach Słupskich

Wtorek, 19 lutego 2019, Do końca roku 315 dni Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

http://sprataje.tbu.pl

Wiadomosci

Podsumowanie akcji Góra Grosza

Dodane: demo Data: 2018-02-06 13:00:31 (czytane: 312)  Wersja do druku

"Nie liczy się to ile posiadasz,

ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Od 27 listopada 2017 r. ruszyła ogólnopolska akcja ,,Góra Grosza,”. Trwała do 2 stycznia 2018 r. Była to już XVIII edycja.

Akcja została zorganizowana przez Towarzystwo ,,Nasz Dom”, które w swoich działaniach zakłada pomoc dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji rodzinnej.
Celem było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.
W związku z powyższym Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Ratajach Słupskich ogłosił konkurs na najaktywniejszą klasę.
Do akcji przystąpili wszyscy uczniowie naszej szkoły od najmłodszych do najstarszych. Po zakończeniu zbiórki i zliczeniu wszystkich monet okazało się, iż udało nam się zebrać 1064,48 zł.
15 stycznia 2018r. ogłosiliśmy wyniki naszego konkursu. Wyłoniliśmy trzy klasy, które wykazały się największą aktywnością i potrafią dzielić się z innymi choćby malutkim grosikiem.

Miejsce I - klasa II

Miejsce II -klasa IV

Miejsce III -klasa 0a
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, wychowawcom, rodzicom oraz uczniom za zaangażowanie się. Dzięki takim akcjom uświadamiamy sobie, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

Samorząd Uczniowski SP Rataje

DSC01149.JPG 

DSC01147.JPG 

DSC01151.JPG 

DSC01148.JPG 


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Pilne !

Kalendarz ważnych wydarzeń

Ogłoszenia

Artykuły

Wróć do góry