Szkoła Podstawowa w Ratajach Słupskich

Środa, 26 września 2018, Do końca roku 96 dni Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

http://sprataje.tbu.pl

Wiadomosci

Wycieczka do KULKOLANDII

Dodane: demo Data: 2017-06-25 13:40:32 (czytane: 462)  Wersja do druku

W dniu 14.06.2017r. najmłodsi nasi uczniowie - dzieci z grup przedszkolnych  wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw  – KULKOLANDII w Busku Zdroju.

Wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Kulkolandia to wyjątkowe miejsce stworzone specjalnie z myślą o dzieciach, którym do dyspozycji oddaje się dwupoziomową konstrukcję labiryntów, most wiszący, tunele, zjeżdżalnię tubową, dwa baseny z piłeczkami, specjalny kącik z interaktywnym domkiem i mnóstwem zabawek edukacyjnych oraz wiele innych atrakcji z których można skorzystać, m.in. zawody w przeciąganiu liny oraz wyścigi  w workach, przy których było mnóstwo śmiechu, zabawy oraz zdrowej rywalizacji.


Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja grup, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzania czasu.  W czasie pobytu w Sali Zabaw, chętnym dzieciom pomalowano twarze, a każdy z przedszkolaków otrzymał balonik, był też pokaz gigantycznych baniek mydlanych. Dwie godziny w Kulkolandii, w której znajdowały się różnorodne przeszkody i miejsca do aktywności, minęły nam bardzo szybko. Następnie całą naszą wycieczkową grupą udaliśmy się na pyszną pizzę, którą dzieci chętnie pałaszowały. Wycieczkę zakończyliśmy spacerem, podczas którego zwiedzaliśmy miejski krajobraz oraz świetną zabawą w Skate-parku, gdzie maluchy na świeżym powietrzu mogły wyszaleć się na placu zabaw. Najwiekszą atrakcją była lina do balansowania, linarium i ścianka wspinaczkowa. Przedszkolaki były zachwycone wycieczką, a uśmiech z ich twarzy nie zniknął do końca dnia.

ku1.jpg

ku2.jpg

ku3.jpg

ku4.jpg

ku5.jpg


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Pilne !

Kalendarz ważnych wydarzeń

Ogłoszenia

Artykuły

Wróć do góry